Sügis, talv ja varakevad

Pean oma järjekordset kauaoodatud postitust alustama taaskord vabandusega, kuidas ikka suvi möödus mängides ja joostes … Üks väike meenutus kesksuve ühest tipphetkest ka siia 🙂Synnipaev

Igatahes kasvasid kalad kõik normaalses tempos ja kuna tundub, et koide pidamine kogub üha suuremat populaarsust, siis on tänane seis selline, et maha on müüdud nii kõik suuri, kui ka enamik väikesi kalu.

Viimase müüdud portsu kohta tegin väikese fotojäädvustuse ka, need olid siis maimud, mida polnud esialgu üldse huvi müüa, vaid hoopis kasvatada. Aga…müüki nad läksid ja sellised nad umbes välja nägid:

Kalade talvitumisperiood keldris venis sel aastal kohe eriti pikaks – kuna suur bassein on juba paar aastat kusagilt lekkinud, siis otsustasin sel kevadel taas (ja loodetavasti viimast korda) kilet vahetada. Seoses uue äri alustamisega ilmnes, et ka Eestis on Firestone EPDM kumm ilusti saadaval ja selle ehituse kohta panen lähipäevil piltidega artikli ka siia üles.

 

Sellised on aga kalad, kes jäid alles ja läksid väikesesse basseini. 32 tk. Ootavad….kuni neile tuleb lisa….välismaalt! 🙂

 

 

Esialgu kõik, nagu ülalpool mainitud, on peatselt lisa tulemas, so check back soon! 🙂